top of page

Starý Dub a okolí

V projektu Starý Dub 51 najdete klid a přírodu s veškerými výhodami města. Obojí na dosah v komorním developmentu v malebné vesničce v Podještědí.
 
Bydlení, které šetří energie a vaše poplatky – moderní bydlení na klíč se zateplenou fasádou, tepelným čerpadlem, kvalitními okny a topením v podlaze.
 
Snadné spojení do Liberce, Mladé Boleslavi a Prahy –dojezdová vzdálenost není větší než 55 min do Prahy, 30 min Mladá Boleslav, 15 min Liberec. Výhodou je několik příjezdových cest k projektu z obou směrů.
 
Veškerá občanská vybavenost – dvě řemeslné pekárny, vyhlášená farmářská masna, několik obchodů, supermarket. Dojet do tří minut můžete  k lékaři, na kosmetiku či ke kadeřnici, na dobré jídlo, na poštu nebo si zasportovat.
 
Pro milovníky chůze doporučujeme krátkou procházku od domu podél řeky Ještědky přímo do centra města. Velmi oblíbené jsou různé farmy v okolí, kde můžete nakoupit produkty přímo od výrobců.

Do tří minut jízdy nebo dochozí vzdálenosti 15 minut  je školka v historickém prostředí, umělecká škola  a kvalitní  základní škola v Českém Dubu. Dopravu do centra zajišťuje pravidelný spoj autobusu, který se nachází u hlavní komunikace u projektu.
 
V blízkosti najdete romantické přírodní koupaliště a Podještědský sportovní areál s tenisovými a fotbalovými kurty, hřišti a posilovnou.
 
Klidné a čisté prostředí Podještědí láká k objevování širšího okolí. Míst, kam můžete vyrazit na procházku nebo výlet, je tu spousta, díky strategicky umístěné  lokalitě. Do 15 minut jízdy autem se octnete ve známém Geoparku Ralsko, můžete si zaplavat v jezeře Hamr nebo zkusit wake či vodní lyže ve Stráži pod Ralskem, Děti potěší Liberecký aquapark, zábavní IQ park nebo zoo. Velmi oblíbený je sportovně rekreační areál Maškova zahrada s nerezovými bazény v Turnově či různá koupaliště v Liberci.

Milovníci golfu si přijdou na své ve třech golf centrech v blízkosti projektu.
 
Zajímavostí je sportovní letiště Český Dub.
 
V zimě je možné si vyrazit na běžky do areálu Vesec, vybudovaném pro MS nebo na lyže na Ještěd.
 
Komplexní služby – naši renomovaní architekti vám pomůžou s 2D návrhem vašeho bytu včetně nábytku a vybavení. Pro zájemce o investici je připravený program správy a pronájmu apartmánů. Interiérový designer, který na základě vizualizace zařídí váš nový domov. Hypoteční poradce.

bottom of page